Dažnai užduodami klausimai

 • Koks UAB Rulita darbo laikas?
  UAB Rulita – elektroninės parduotuvės kolektyvas dirba darbo dienomis nuo 10.00 iki 18.00 val. Užsakymus priimame visomis savaitės dienomis, net ir savaitgaliais. Užsakymą vykdyti pradedame artimiausią darbo dieną.

  Kaip tapti registruotu vartotoju?
  Registruotu vartototoju galite tapti tik kai perkate prekes internetinėje parduotuvėje. Pildydami kontaktinius bei užsakymo pristatymo duomenis galite pažymėti varnele, tam skirtoje vietoje, kad norite tapti registruotu vartotoju.

  Ar būtina patikrinti siuntą pristačius kurjeriui?
  Kurjerių tarnybai pristačius siuntą, privalote kurjeriui dalyvaujant patikrinti siuntos pakuotės būklę ir įsitikinti, kad siunta yra nepažeista. Tik įsitikinus, kad siuntos pakuotė nėra pažeista, galite pasirašyti kurjeriui ir priimti siuntą. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, kartu su kurjeriu turite užpildyti siuntų patikrinimo aktą ir jame nurodyti rastus pažeidimus. Apie susiklosčiusią situaciją ir aplinkybes prašome kuo skubiau mus informuoti el. paštu info@rulita.lt. Priėmus siuntą ir pasirašius kurjerio pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygos, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos ir jokių tolimesnių pretenzijų įmonei UAB Rulita Jūs neturite.

  Ar Jūsų pirkimo pardavimo sutartis yra teisėta?
  Pirkimo pardavimo sutartis, sudaroma tarp pirkėjo ir pardavėjo perkant prekes internetinėje parduotuvėje www.rulita.lt, atitinka Lietuvos Respublikoke galiojančius įstatymus ir yra įvertinta bei suderinta su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba 2014-12-18 nutarimu Nr. 10-1167.

  Ar prekių kainos Jūsų elektroninėje parduotuvėje nurodytos su PVM?
  UAB Rulita elektroninėje parduotuvėje visų prekių kainos nurodytos su PVM.

  Negavau sąskaitos faktūros ir garantinio dokumento kurjeriui pristačius prekes?
  Sąskaitos faktūros yra siunčiamos tik elektroniniu paštu po to kai UAB Rulita darbuotojai gauna iš kurjerių tarnybos patvirtinimą, kad prekės pirkėjui saugiai pristatytos. Norint gauti popierinį sąskaitos faktūros variantą, būtina pastabose kurjeriui, nurodyti apie tai. Tokiu atveju sąskaita faktūra Jums bus išsiusta paprastu paštu.
  Garantija prekėms galioja tik su sąskaita faktūra (popierinis arba elektroninis variantas), kurią gausite elektroniniu paštu po prekių pristatymo. Jeigu negavote sąskaitos el. paštu, prašome rašyti į info@rulita.lt

  Ar galima užsisakyti prekes elektroniniu paštu?
  Taip, mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs galite užsisakyti prekes elektroniniu adresu info@rulita.lt. Užsakyme prašome nurodyti tikslų prekės kodą, kiekį ir kainą. Gavę užsakymą mes su Jumis susisieksime.

  Koks mokestis už prekės pristatymą?
  UAB Rulita pirkėjams prekės Lietuvos Respublikos teritorijoje išskyrus Kuršių neriją pristatomos už 4,50 € mokestį. Prekių pristatymo į Kuršių neriją mokestis nuo 35 €. Pirkėjui pageidaujant prekes pristatome ir už Lietuvos Respublikos ribų, tokiu atveju pristatymo kaina derinama individualiai.

  Per kiek laiko pristatote prekes?

  Prekes pristatome per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo arba apmokėjimo dienos. Prekes iš katalogų pristatome per sutartą laiką, preliminariai per 30 d.

  Ar saugu pirkti neapžiūrėjus prekės?
  UAB Rulita stengiasi įtikti savo vartotojams ir pateikia išsamius aprašymus prie kiekvienos elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės. Jei turite papildomų klausimų dėl norimos įsigyti prekės – mes maloniai atsakysime Jums elektroniniu paštu. Rašykite mums elektroniniu adresu info@rulita.lt.

  Per kiek laiko reikia apmokėti už prekes?

  Apmokėti reikia per 24 val. nuo užsakymo patvirtinimo. Neapmokėjus per nurodytą laiką, užsakymas bus anuliuojamas.

  Kaip galima atsiskaityti už pasirinktas prekes?

  Pirkėjas gali atlikti mokėjimą už prekes vienu iš šių būdų:
  1. Bankiniu pavedimu – atsispausdinus išankstinę sąskaitą faktūrą ir ją apmokant banke arba atliekant pavedimą pagal išankstinę sąskaitą faktūrą per elektroninę bankininkystę klientui prisijungus prie savo paskyros;
  2. Sumokant už prekę prekės atsiėmimo metu – tai apmokėjimas, kai Pirkėjas atlieka apmokėjimą kurjerių tarnybos darbuotojui, pristačiusiam prekę. Paslaugos kaina 2,50 €;
  3. Naudojantis sistema Paysera. Pirkėjui, turinčiam elektroninės bankininkystės sutartį, mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Pinigus Pirkėjas perveda į atitinkamame jo pasirinktame banke esančią Internetinės parduotuvės sąskaitą;

  Kaip nagrinėjami prašymai ar skundai dėl internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos?
  Prašymą ar skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti mūsų įmonei el. paštu info@rulita.lt. Neišsprendus prašymo ar skundo galite kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt arba į teritorinius padalinius apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665 arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT;